Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Başkanlar, Alifuatpaşa Esnafıyla Buluştu..

Başkanlar, Alifuatpaşa Esnafıyla Buluştu..

Alifuatpaşa’da esnaflarla buluşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Hemşehrilerimize hizmet etmek için yola çıktık. Şehrimizi tanıyoruz, eksiklikleri biliyoruz. Planlarımızı hazırlıyoruz. İnşallah sizlerin destekleri, hemşerilerimizin teveccühüyle seçimlerden başarıyla çıkacak, hizmetler şehrimizle buluşturacağız. Sakarya için çok çalışacağız” dedi. Yüce, mümbit topraklara sahip Sakarya’yı tarımda çok iyi bir noktaya taşıyacaklarını da söyledi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Alifuatpaşa esnaflarıyla bir araya geldi. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve çok sayıda davetli yer aldı

Birlikte çalışacağız

Programın açılış konuşmasını yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yaptığı faaliyetlerden bahsederek yeni projeler konusunda destek istedi. Kaya, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla eskiye dayanan bir birlikteliğimiz var. Hem şehrimize hem de ilçemize verdiği sözleri gerçekleştirecek, birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Açılışlarımız olacak. 2 bin kişilik yüksekokul da ilçemizde faaliyete geçecek” dedi.

Yeni bir Sakarya

Tüm katılımcıları selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “İnşallah 31 Mart’ta yeni bir Sakarya için yola çıkacağız. Alifuatpaşa-Geyve-Pamukova master planımızı hep birlikte yapacağız. 4 farklı başlık altında projelerimizi gerçekleştireceğiz. 45 yıldır çalışmalar yapıyorum. Sabırla, gayretle, çizgimizi bozmadan bu günlere geldik. İnşallah yılların verdiği birikimi şehrimiz için ilçelerimiz için kullanacağız. Bütüncül kalkınma modeli ile ilçelerimizi geleceğe hazırlayacağız. Master planları ile gelir düzeyini ve yaşam standartlarını arttıracağız” dedi.

Organik tarımın merkezi

Başkan Adayı Yüce, “Çiftçilerimiz için organik gübre üreteceğiz. İnşallah mümbit topraklarıyla bölgemizi organik tarımın merkezi yapacağız. Tarımsal faaliyetlerimizi daha yüksek hale getireceğiz. Yüzde 65’i tarım olan şehrimiz için özel projeler hayata geçireceğiz. Sakarya Nehri üzerin turizm, ulaşım ve ekonomi master planı uygulayacağız. Türkiye dünyada 7 üründe birinci bunların 4’ü Sakarya’da. Fındık bunlardan biri ama yeterince kullanamıyoruz. Ayva bunlardan biri merkezi burası 65 bin ton ayva yetiştiriyoruz. Tüm ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtacağız” diye konuştu.

Kader gayrete aşıktır

31 Mart seçimleri için esnaflardan destek isteyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Çok şükür hemşehrilerimize hizmet etmek için yola çıktık. Şehrimizi tanıyoruz, eksiklikleri biliyoruz. Hizmetlerin devamı için sandıklardan güçlü bir şekilde çıkmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımıza Sakarya’nın her zaman yanında olduğunu bir kez daha göstermeliyiz. Alnımız ak bir şekilde seçimleri tamamladığımızda yatırımlarımızı da hızla şehrimize kazandıracağız. Kader gayrete aşıktır. İnşallah hem şehrimizin hem de hemşehrilerimizin kazanması için çok çalışacağız” diye konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1293 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle