Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar

Başkanın Azmi Gençlere de Yansıdı..

Başkanın Azmi Gençlere de Yansıdı..

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın son dönemlerde “Ayvanın Başkenti Geyve” sloganıyla yaptığı ve ilçenin Ayva ile birlikte tanıtımına büyük katkısı olan çalışmalara Geyveli gençlerde katkıda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde ekranların sevilen ismi, Fox TV haber spikeri İsmail Küçükkaya’nın instagram’da paylaştığı “Geyve Ayvası” başlıklı fotoğrafı büyük beğeni almıştı.

Bu paylaşımı gören Geyveli gençler Serkan Vural, Gürkan Kar ve Selçuk Akyol program yapımcısı Küçükkaya’yı arayarak programa konuk oldular.Fox TV de haber kuşağında Çalar Saat programında Geyveli gençleri ağırlayan Küçükkaya, Ayva ve Geyve ile alakalı tüm bilgileri gençlerden aldı.

Geyve Ayvası ile ilgili bilgiler veren gençler, Türkiye’de ayva üretiminin yüzde 80’nin Geyve’de gerçekleştiğini belirtti. Geyve’de Ziraat Fakültesi kurulması için talepte bulunan gençler, bu yıl ayva üreticisinin emeğinin karşılığını aldığını açıkladı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN O PAYLAŞIMI

GEYVELİ GENÇLER FOX TV’ye KONUK OLDU

4404 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkanın Azmi Gençlere de Yansıdı.. için 1 yorum

  1. Geyve için çok güzel bir tanıtım oldu. teşekkür ediyoruz gençlere.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle