Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Haziran 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Başkan Yüce Ağırlığını Koydu ve Keleş Gitti

BAŞKAN YÜCE AĞIRLIĞINI KOYDU VE KELEŞ GİTTİ

Saski Genel Müdürü Rüstem Keleş, birkaç ayak oyunu ile Başkan Yüce’nin hamlelerini boşa çıkarmış olsa da, en sonunda, “Başkan Yüce’nin Fendi Rüstem Keleş’i yendi”

GEÇTE OLSA KELEŞTEN BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Uzun yıllar SASKİ Genel Müdürlüğü görevini yürüten Genel Müdür Dr. Rüstem Keleş ani bir kararla görevi bıraktığını açıkladı.

14 Yıl çalıştı

Rüstem Keleş ilk olarak dönemin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran tarafından SASKİ Genel Müdürlüğü’ne getirildi. Ardından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve 10 yıl bu görevi sürdüren Zeki Toçoğlu ile de çalışan Keleş izninin tamamlanması ile Sakarya’dan ayrılmayı planlıyor.

Yüce ile anlaşamadı

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in 31 Mart 2019 Seçimleri ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem Yüce ile yıldızlarının barışmadığı, bunun farklı yorumlara neden olması ise kurumda ciddi rahatsızlıklara neden olduğu ifade edildi.

Aziz Duran gibi oda Teklifleri değerlendirecek

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in görevinden ayrılacağının öğrenilmesi üzerine kendisine Sakarya dışından üst düzey görevler teklif edildiği ve izin süresince bunları değerlendirerek tercihte bulunacağı ifade edildi.(sakaryamedyasi)

3102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle