Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Şubat 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler, Videolar

Başkan Özkaraman’a YALAZA Şakası

Başkan Özkaraman CHP’ye mi geçiyor?

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Cumhuriyet Halk Partisi’ne mi geçiyor

CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, AK Partili Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ın Cumhuriyet Halk Partisine transfer olacağını söyledi.

Taraklı Kaymakamlığının saha ve konferans salonu açılış programında kürsüye çıkan CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un konuşmaları salonda bir anda sessizliğe neden oldu.

Protokolü selamladıktan sonra Vali İrfan Balkanlıoğlu’na dönerek Sayın Valim Belediye Başkanımız 3.dönemi sona erdiğinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisine geçmeyi düşünüyor. İnşallah bundan sonra beraber çalışacağız demesi üzerine salonda bir anda sessizlik hakim olurken bir süre sonra gülüşmelere neden oldu. Daha sonra program ile konuşmalarına devam eden Özkoç’un Taraklı’ya özgü bir anlatım sanatı olan ‘’Yalaza’’yaptığı öğrenildi.

Gazetecilerin Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a Milletvekili Engin Özkoç’un Belediye Başkanımız 3.dönemi sona erdiğinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisine geçmeyi düşünüyor. İnşallah bundan sonra beraber çalışacağız açıklamasına neler söylemek istersiniz diye sordular. Başkan Özkaraman’da ‘’Sayın Vekilimiz büyük ihtimal ‘’Yalaza’’yaptı ‘’Dedi.

2163 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle