Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler, Yaşam

Başkan Özkaraman Veda Eder Gibi Konuştu

Herkese teşekkür etti

AK Parti’li Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı’da AK Parti içerisinde Belediye Başkanlığına aday adaylığına teveccüh gösterenlerin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Özkaraman “Gittiğimiz her yerde on beş yıldan beri Taraklı’da en büyük gelişmenin demokrasi başta olmak üzere toplumun her kesiminde ekonomik gelişme” olduğunu anlatmaya çalıştık.

3 dönem Taraklı Belediye Başkanlığını tamamladığını söyleyen Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman 15 yıllık süreç içerisinde, bana İnanan, destek olan çok değerli ekip arkadaşlarıma, her daim yanımda olan aileme, dostlarıma, dualarıyla yalnız bırakmayanlara, teşkilat mensuplarımıza, dernek, oda, vakıf, kulüp ve sivil toplum kuruluşlarımıza, kanaat önderlerimize, daire amirlerimize, esnaflarımıza, muhtarlarımıza, basın mensuplarımıza, hemşerilerimize, kısacası burada adını sayamadığım fakat bu süreçte bize gönlünü, yüreğini açan herkese sonsuz şükranlarımı sunarım.

Adaylık süreci nasıl gelişir bilemiyorum. Hayırlısı ne ise o olsun. 10-15 yıl öncesinde Taraklı’da Belediye Başkan adaylığına isim bulunamazken AK Parti başta olmak üzere diğer partilerinde iddialı şekilde seçimlere hazırlanması çok önemlidir. Taraklı gelişen bir ilçe olmuştur. Bu gelişmede AK Parti iktidarının katkısı çok büyüktür. Taraklı’ya hizmetlerin gelmesinde bizim dışımızda katkısı olan herkese minnettarız.

Bundan sonraki süreci yakından takip edeceğiz. Her zaman siyasetin içerisinde olacağız” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

903 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle