Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Başkan Özdemir’den Üniversite Teşekkürü

Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Kanunu ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı Başbakan Binali Yıldırım imzasıyla TBMM’ye geldi.

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ HAYIRLI OLSUN!

Meclise sunulan tasarıda Sakarya’ya kurulacak olan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin güney kampüsünün Ali Fuat Paşa Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi adıyla Geyve’de kurulması yer alıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “emeği geçen herkese Geyve adına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Özdemir ” Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Kanunu ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı Başbakan Binali Yıldırım imzasıyla TBMM’ye geldi. Bu kanun tasarısında Sakarya’ya 2. Devlet Üniversitesi olarak kurulmasını da içeriyor. Geyve merkezli kurulacak olan Ali Fuat Paşa Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi şimdiden Sakarya’mıza, Geyve’mize hayırlı olmasını diliyorum. Üniversitenin kurulmasında büyük desteği olan başta Cumhurbaşkanımzı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, milletvekillerimize ve geçmişte bu işe emek harcayan AK Parti Geyve Eski İlçe Başkanı Muhittin Irmak’a, Geyve Belediye başkanı Murat Kaya’ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1885 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle