Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

BAŞKAN KAYA’YA ESNAFLARDAN TEŞEKKÜR

Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kaya, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Murat Kaya, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

20151226_133718

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçe merkezindeki esnafı ziyaret ederek  devam eden çalışmalar hakkında bilgi alıp esnaflar ile sohbet etti.

Geyve’de alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlayan İlçe Merkezindeki antik taş döşeme çalışmalarından memnuniyet duyan esnaflar Başkan Kaya’ya ilçe merkezindeki estetik görünüm değişikliğinden  dolayı teşekkürlerini sunarak, yaşadıkları sıkıntılar ile ilgili de bilgi verdiler.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten esnaf ve vatandaşlar ile Başkan Kaya arasında samimi diyaloglar yaşandı.

İlçe merkezinin eskimeyen esnaflarından Sami Hırka ve Alaattin Tınar; Çarşı merkezinde yapılan hizmetler nedeniyle Geyve Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkürlerini sunarak yapılan çalışmalarla tarihi geçmişi olan ilçe merkezimizin adına yakışır bir görünüm kazandığını ifade etti.

Başkan Kaya, imkanlar el verdiği sürece halkın içerisinde olacağını, esnaflarımıza ziyaretlerini devam ettireceklerini ifade etti.Tarihi geçmişi olan ilçe merkezimizi adına yakışır bir şekilde düzenledik. Alt yapı çalışmalarından dolayı sıkıntılı günler geçirildi. Hepsi geride kaldı. Kalan eksiklikler de kısa sürede giderilecektir. Halkımızın da bu konudaki memnuniyetlerini bize iletmesi, yaptığımız işin güzelliğini doğrular nitelikte” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2594 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle