Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Eylül 2015 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

KAYA’DAN OĞLUNA MUHTEŞEM SÜNNET DÜĞÜNÜ

murat-kaya-oglu-vedat-kutluay-kaya-sunnet-cemiyeti- (13)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Eşi Filiz Kaya’nın biricik oğlu Vedat Kutluay Kaya’nın sünnet düğünü Saygın Halı Saha Tesislerinde görkemli bir törenle yapıldı.

Renkli görüntülerin oluştuğu sünnet törenine Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer , Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,  Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Taraklı belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekili Adayları Şaban Dişli, Recep Hacı Eyüpoğlu, Ak Parti eski milletvekili Hasan Ali Çelik, Ak Parti ilçe Başkanları, ASKF Başkanı Yaşar Zımba,  Sakarya Kızılay Şube Başkanı Ahmet İşgüzar’ın yanı sıra çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Vedat Kutluay Kaya’nın sünnet töreni toplumun her kesimini bir araya getirdi.

Mehteran Marşıyla başlayan sünnet töreni ilerleyen saatlerde Murat Yurt Hoca ve ekibinin tasavvuf musikisi eşliğinde semazen gösterileri ile devam etti.

Sünnet düğününe katılamayan bir çok davetli çiçek gönderirken, siyasetin önemli isimleri de telgraf göndererek, erkekliğe ilk adımını atan Minik Vedat Kutluay’ı tebrik ederek, sağlık ve huzur temennileri ile hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Çok defa konuşma yaptığını ancak bu kez daha heyecanlı olduğunu anlatan Başkan Kaya davetlilere teşekkür etti. Kaya, siyasetin içindeki arkadaşlar kendi çocuklarının düğününde farklı heyecan duyduklarını söylerlerdi. Gerçekten benim için de farklı oldu. Ağzım dilim kurudu. Farklı bir heyecan var. Katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sade eğlencesiz bir merasim yapalım ve heyecanımızı sizinle paylaşalım istedik. Allah hepimizin çocuklarına sağlık, sıhhat versin ve onları ailelerine bağışlasın dedi.

Düğünde Başkan Kaya ve eşi Filiz Kaya şıklığıyla dikkati çekti.

Çocukluğa elveda, delikanlılığa merhaba diyen Minik Vedat Kutluay yavrumuzu tebrik ediyor, vatana ve millete hayırlı birer genç olmasını temenni ediyoruz.

Namık CİHAN-Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

6967 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle