Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ocak 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

KAYA’DAN, YILMAZ TRAKTÖR’E PLAKET

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, iş adamı Akif Yılmaz’a ilçeye yaptığı katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Adapazarı’nda merkez binalarında iadei ziyarette bulunduğu New Holland Doğu Marmara Bölge Bayii Yılmaz Traktör Yönetim kurulu başkanı Akif Yılmaz’a Geyve Belediyesi ile ilçeye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi sundu.

Geyve’de bulunan merkezleri ile Pamukova, Taraklı, Göynük başta olmak üzere bölge insanı ile kurduğu diyalog ve iletişim sayesinde çiftçilerin, üreticilere adeta tarım danışmanlığı vazifesini gören şirket ilçede başta traktör olmak üzere her türlü tarım ekipmanlığı satışında da lider konumunda bulunuyor.

Yılmaz Traktör yönetim kurulu başkanı Akif Yılmaz,Başkanım bizlere hayırlı konularda yardımcı olma fırsatı verdi.Bu fırsatı verdiği için başkanıma çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra da Geyve’mize inşallah daha güzel hizmetleri yaparken yine yardımcı oluruz” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; İlçemizde faaliyet gösteren ve Yılmaz Traktör firması adına değerli büyüğümüz Sayın Akif Yılmaz’a ilçemize yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim ettik. Başta sayın Akif Yılmaz ve tüm “YILMAZ TRAKTÖR” ailesine şükranlarımı sunuyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2650 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle