Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sağlık

Başkan Kaya’dan Öğrencilere Ziyaret

d_94df7a16d9824146b0fd61db982130bcGeyve Belediye Başkanı Murat Kaya,  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti.

Bu yıl eğitim ve öğretime açılan 3 katlı Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Asansör  kabini bağlantısının kopması nedeniyle zemine  çakılmıştı. Kaza sonrası 7 öğrencimiz yaralandı. Zemine çakılan asansörde yaralan öğrenciler tedavi altına alınırken 2 öğrenci Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmişti.

Ameliyat Oldular.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan her iki öğrencimiz de ameliyat oldu. Yaralanan öğrencileri ziyaret eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, tedavi süreçleriyle ilgili bilgi aldı.

Geçmiş Olsun

Başkan Murat Kaya; ÖNceki gün yaşadığımız asansör kazası sonrası 7 öğrencimiz yaralandı, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan  öğrencilerimiz Miraç Demir ve Yavuz Eken’i  ziyaret ettik. Her iki Öğrencimizin de geçirdikleri operasyon sonucu çok şükür durumlarının sevindirici olduğunu,  en kısa sürede iyileşmesini ve yeniden okullarına dönmesi arzusunda olduklarını belirten Başkan Murat Kaya , Öğrencilerimiz ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diliyoruz”.  Dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 m_899510f158c9c455609fb56e65c2cb4f

 

2350 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle