Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ocak 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, Yaşam

Başkan Kaya’dan MÜSİAD’a Ziyaret

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) başkanlığına yeniden seçilen Yaşar Coşkun ve yönetim kurulunu ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

MÜSİAD Sakarya 18. Olağan Genel Kurulu sonrası Başkan Yaşar Coşkun güven tazelerken, yeni yönetime Geyveli Yeminli Mali Müşavir Vedat Ender Tuna’da seçildi.

MÜSİAD Sakarya şubesinin 18. Olağan Genel Kurulu Erenler ilçesindeki hizmet binasında gerçekleştirildi.Genel kurul sonrası gücen tazeleyen Yaşar Coşkuna hayırlı olsun ziyaretleri de devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, MÜSİAD Sakarya şubesi Başkanı Yaşar Coşkun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.Yeni dönemde yapılacak olan projeler konusunda istişarelerde bulunulan ziyarette MÜSİAD Sakarya şubesinin yeni yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

MÜSİAD’ ın oluşumunu ve çalışmalarını da yakından takip ettiklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Faydalı hizmetleri bulunan MÜSİAD’ın başkanı Yaşar Coşkun nezdinde yeni yönetimini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden MÜSİAD Sakarya şubesi başkanı Yaşar Coşkun “MÜSİAD olarak iş dünyasının dinamiklerini çok iyi bilen Geyve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kayaya gerçekleştirmiş olduğu nazik ziyaret için teşekkür ediyoruz, dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin yeni Yönetim Kurulu üyeleri şöyle oluştu: Yönetim Kurulu: “İsmail Filizfidanoğlu, Mustafa Gavasoğlu, Özcan Nalbant, Kadir Tecelli, Yusuf Gökhan Erkan, Süleyman Toprak, Rıdvan Ulusal, Selman Aşoğlu, Vedat Ender Tuna, Ali Koç, Ahmet Cihan, Mehmet Altunbudak, İlhan Ak ve Enes Boz

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

728 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle