Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Başkan Kaya’dan MHP İlçe Yönetimine Ziyaret

Başkan Kaya’dan MHP İlçe Yönetimine Ziyaret

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Abdullah Özdemir ile birlikte MHP Geyve ilçe başkanı Murat Çakmak’ı ziyaret etti.

Ak Parti Geyve ilçe yönetimi ile Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Kaya “Cumhur İttifakı” çatısı altında iyi niyetle çıkılmış bu yolun milletimiz için hayırlı olacağını ifade etti. Başkan Kaya, ilçe başkanımız ile fikir alış verişinde bulunduk. Allah nasip ederse Cumhur İttifakı ile kurduğumuz bu güzel birliktelikle Geyve için biriz, beraberiz. Başta bu birlikteliğin mimarlarından olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ödünsüz tavrından ve dik duruşundan olmak üzere ilçe başkanımız ve tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.

“Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar”
“Önce Millet Önce Memleket”
Rabbim birliğimizi, dirliğimizi muhafaza eylesin, dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak’da, Cumhur İttifakı’nı bir dava olarak gördüklerini ve bu davaya Milliyetçi Hareket Partisi Geyve İlçe Teşkilatı olarak tam destek verdiklerinin altını çizerek, Cumhur İttifakı’nın Geyve’ye ve tüm ülkede hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

856 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle