Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Sür Manşet

KAYA’DAN HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Gece gündüz demeden vatandaşlarla birlikte olmaya çalışan ve her fırsatta hastaları ve yaşlıları ziyaret eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Devlet Hastanesinde yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Geyve Devlet Hastanesi içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi gören hastalarla ve hasta yakınları ile bir süre sohbet eden Başkan Kaya,beraberinde Belediye Meclis Üyesi Abdullah Özdemir ile  tüm hastalara acil şifalar, çalışanlara da işlerinde kolaylıklar diledi.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Kaya “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Hasta ziyaretlerine verdiği önem ile bilinen ve günlük çalışma temposu içinde bölge halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına her fırsatta hasta ziyaretlerini de gerçekleştiren Belediye Başkanı Murat Kaya’nın bu davranışı hasta ve hasta yakınlarından büyük takdir topladı.Hastane ortamında hatırlandıkları için çok memnun olan hastalar ve hasta yakınları, böyle bir ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade ederek başkan Kaya’ya teşekkürlerini ilettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2688 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle