Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Sakarya, Spor, Sür Manşet

Başkan Kaya’dan Geyveli Tatangalara Otobüs

TATANGALARA MERSİN OTOBÜSÜ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyveli tatangaların sosyal medyadan yaptıkları çağrıya sessiz kalmayarak Mersin’e otobüs kaldıracak.

Sakaryaspor’un şampiyonluk maçına gitmek isteyen taraftarların otobüs çağrısına ses gelmeye başladı. Başkan Toçoğlu,TunaTan otobüs vereceklerini açıklarken Geyveli Tatangaları ise Geyve Belediyesi Mersin’e taşıyacak

Sakaryaspor ile Afyon arasında oynanacak final maçına hazırlıklar sürüyor. Tribün liderleri maça daha çok taraftar götürebilmek için belediyelerden, kurumlardan ve şirketlerden destek istemişti. Taraftarın otobüs çağrısı cevap bulmaya başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu taraftara 10 otobüs tahsis ederken, TunaTan ise 2 otobüs kaldıracağını taahhüt etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ise ilçesinden maça gidecek taraftarı kendi otobüsleriyle götüreceğini açıkladı. Sakaryaspor’un şampiyonluk maçında binlerce taraftarın Mersin’de olmasını hedefleyen diğer ilçe belediyelerin de otobüs kaldırmaları bekleniyor…

Tatangalar sosyal medya üzerinden maça gidecek taraftarlara çağrı yaparak ücretsiz otobüslerle maça gitmek isteyenlere yer bildiriyor. Şehir merkezinden maça gidecekler Cumartesi gecesi 03.00’da stat önünde hazır olmaları istenirken ilçelerde ise belirlenecek alanlarda buluşulup konvoy oluşturulmaya çalışılıyor.

Mersin’e akın var diyerek bir yandan taraftarı örgütlemeye çalışılırken bir yandan da otobüs tahsisleri artırılmaya çalışılıyor. Tatangalar ‘otobüs taleplerine’ olumlu yanıt veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, şirketlerin de konuya duyarlı olmalarını istiyor.

ERcan DEMİR-Geyvemedya.com

3596 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle