Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

BAŞKAN KAYA’DAN GASİLHANE’YE ZİYARET

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Büyükşehir Belediyesi Geyve Cenaze Hizmetleri birimi ziyaretinde yeni mezarlık alanımızdaki çalışmaların sonuna gelindiğini ifade etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyveli iş adamı Hidayet Kaya tarafından yaptırılan ve cenaze hizmetleri için yeni hizmete sunulan Gasilhane’yi ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaret’te Büyükşehir Belediyesi Geyve Cenaze hizmetleri birim sorumlusu Murat Kurt ve Geyve görevlisi Tevfik Uysal hazır bulundu.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Geyveli iş adamı Hidayet kaya tarafından yaptırılan gasilhanemizi ziyaret ettik. “Şüphesiz her nefis muhakkak ölümü tadacaktır” ayeti kerimesinden yola çıkarak Geyvemize yakışan bir birim oldu.Geyveli büyüğümüz sayın Hidayet Kaya’ya teşekkür ediyoruz. Başkan Kaya, Büyükşehir Belediyesi tarafından Taraklı yolunda hazırlanan yeni mezarlık alanı ile çalışmaların da sonuna gelindiğini ifade ederek yakın zamanda buraya defin işlemlerinin başlayacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3244 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle