Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Başkan Kaya ve Ekibi Büyükşehir’de

geyve-belediye-meclis-üyeleri-murat kaya-zeki toçoğlu-ziyareti-sakarya-büyükşehir-belediye-başkanı-Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte Belediye Meclis Üyeleri Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başkan Toçoğlu, “Sakarya artık kabuğundan sıyrılmış, bölgeye ve ülkeye örnek projeler üreten önemli bir şehir haline gelmiştir. Tüm ilçeleriyle gelişen yeni bir Sakarya inşa ediliyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediye Meclis Üyeleri ile Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak ve AK Parti Geyve İlçe Teşkilatı üyelerini makamında ağırladı. Sakarya’nın tüm ilçeleriyle gelişme içerisinde olduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Sakarya artık kabuğundan sıyrılmış, bölgeye ve ülkeye örnek projeler üreten önemli bir şehir haline gelmiştir. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde itfaiye, ulaşım, su, altyapı ve mezarlık hizmetlerini gerçekleştireceğiz. Tüm ilçeleriyle gelişen yeni bir Sakarya inşa ediliyor” diye konuştu.

İlçelerden Birlik Mesajı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Bugüne kadar Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte güzel çalışmalara imza attık. İnşallah gelecek dönemde de bu çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz” dedi. AK Parti Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na günün anısına çiçek takdim ederken, Başkan Toçoğlu ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

10302040_10202961025139995_2345000762077749035_n

2620 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle