Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Haziran 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Başkan Kaya ve Kaymakam Memiş Asfalt Çalışmalarını İnceledi.

geyve-kaymakami-ilyas-memis-geyve-belediye-baskani-murat-kaya-asfalt-calismalarini-inceledi- (4)Geyve kaymakamı İlyas Memiş ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yapımına başlanan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi başlayan ve yaklaşık iki senedir mağdur olan Geyvelilere çifte bayram yaşatan asfalt çalışmaları hızla devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya beraberinde ilçe kaymakamı İlyas Memiş, Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Belediye Meclis üyesi Metin Atalay ile birlikte Yörükler ile Tepecikler Mahallesinde devam eden asfalt çalışmalarını inceleyerek ihale uhdesinde kalan şirket yetkilisnden bilgi aldılar.

Başkan Kaya, Asfalt çalışmalarının başladığını, şu anda tek ekiple devam eden çalışmaların bayram sonrası çift ekip halinde devam edeceğini ifade ederek, kısa süre içersinde Geyvemizi tozdan, çamurdan kurtararak önümüzdeki diğer projelere bakacağız dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2815 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle