Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

BAŞKAN KAYA’YA 24 SAAT YETMİYOR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Günün 24 saatinin yetmediğini, hemşerilerim ve köylülerim ile birlikte olmanın keyif verdiğini, durmadan, yılmadan, sabah başladığım koşuşturmalarının gece yarılarına kadar, bazen ise sabahlara kadar sürdüğünü belirterek, tüm bu çalışmalarımız karşılığında vatandaşlarımızın teveccühü bizleri memnun ediyor, dedi…  

murat kaya köy gezileriyaylak köyü muhtarın mevlüdüGeyve Belediye Başkanı Murat Kaya, hemşerilerinin iyi gününde kötü gününde yanında olabilmek için gecesine gündüzüne katarak çalışma ve ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Kaya ile birlikte bir gününün değerlerdirmesini yapmak üzere yola çıktığımızda adeta Geyve ve köyleri dahil olmak üzere adım atmadık yer bırakmadık.

Dostlarla Çay bahane, Sohbet şahane..

Sabahleyin Alifuatpaşa düğün cemiyeti ile başlayan Geyve turumuz, Tepecikler mahallesinde dostların çaya daveti ile devam etti. Mahallebaşı’nda Camcı Hasan’ın kahvehanesine uğramadan yapılır mı.. Geyve’de güncel konuların sohbetinin yapıldığı Kıraathane ziyaretinden sonra Saygın Aile çay bahçesinde İlçe Kadın Kollarının Aşure davetine Doğantepe Yibo öğrencileriyle birlikte katılan başkan Kaya Allah kabul etsin dedikten “Durmak Yok, Yola devam” diyerek Osman Amcanın mevlütüne, buradanda Öğretmenler günü Kutlama programına doğru yola çıkıldı.

Kaya; Öğretmenlerin günlerini kutladı.Geyve Belediye başkanı Murat kaya Öğretmenler Günü Programında

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen programa katılan Başkan Kaya tüm öğretmenlerin bu özel günlerini kutladıktan sonra programımız devam ediyor diyerek Umurbey köyüne doğru yola çıktı.

Mahallebaşı’ndan geçerken dostların davetini kırmayan Başkan Kaya burada çay ikramını geri çevirmeyerek sohbete iştirak etti.

Gündüz Umurbey Akdoğan,Gece Yaylak, Safıbey

Umurbey Köyünde Muhtar Osman Önal ve dostlarla buradan da Akdoğan köyüne geçerek köy kahvehanesinde Akdoğanlılarla çay eşliğinde sohbet edilip yaylak köyüne geçildi.Yaylak köyünde Muhtarın mevlit cemiyetine katılan Kaya, köylülerle sohbete katıldı.

Dönüş yolunda Aşağı ve Yukarı Safıbey Köyüne uğrayıp köylü vatandaşlarla birlikte çay eşliğinde sohbet edildi.

Geyve belediye Başkanı Murat kaya tepecikler balın kahvehanesinde vatandaşlar ile sohbet etti

Geyve belediye Başkanı Murat kaya tepecikler balın kahvehanesinde vatandaşlar ile sohbet etti

vatandaşlarımızın teveccühü bizleri memnun ediyor

Günün sonunda bu tempoya nasıl dayanıyorsunuz, bir kaç satır ile bize bu izlenimlerini anlatırmısınız dediğimizde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Günün 24 saatinin yetmediğini, hemşerilerim ve köylülerim ile birlikte olmanın keyif verdiğini, durmadan, yılmadan, sabah başladığım koşuşturmalarının gece yarılarına kadar, bazen ise sabahlara kadar sürdüğünü belirterek, tüm bu çalışmalarımız karşılığında vatandaşlarımızın teveccühü bizleri memnun ediyor, dedi…

 

2753 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle