Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ekim 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Başkan Kaya, Seyit Onbaşının Kabrini Ziyaret Etti

Mekanınız Cennet Olsun

Marmara Belediyeler Birliği Toplantısı için Balıkesir’e giden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Çanakkale Zaferi’nin kahramanlarından Seyid Onbaşı’nın kabrini ziyaret etti

Çanakkale Zaferinin büyük kahramanlarından Seyid Onbaşı ‘nın kabrini ziyaret eden Başkan Kaya anı defterini imzaladı. Başkan Murat Kaya ziyareti sosyal medya hesabından paylaşarak “İman varsa imkanda vardır” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, meclis üyesi aynı zamanda Ak Parti Geyve İlçe Başkan Adayı Abdullah Özdemir ile birlikte Seyit Onbaşı’nın kabrini ziyaret etti. Anı defterini imzalayan Başkan Kaya “ Rabbim vatanımız, memleketimizi, ordumuzu her türlü tehlikelerden korusun ve muzaffer eylesin. Başta Çanakkale şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sizler; yüreğinizdeki iman gücünüzle beraber İslam ‘a mihmandarlık yapmış aziz Türk Milleti’nin evladı olarak görevinizi layıkıyla yaptınız. Bizlerde bu vatanın evlatları olarak ölünceye kadar sizleri rahmetle yad edeceğiz. Vatan size minnettardır. Mekanınız Cennet Olsun” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2297 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle