Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, üst Haberler

KAYA KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya deyim yerindeyse adeta nonstop çalışıyor.”

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-koy-gezilerine-devam-ediyor- (19)Seçimlere az bir süre kala çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Murat Kaya, Geyve’nin işleri yanı sıra parti programlarına da katılıyor.

Gün boyu Belediyedeki görevlerini yapan ve Geyve’nin en ufak bir sorununda dahi çözüm için çalışan Başkan Kaya akşam saatlerinde ise yollara düşerek Geyve’nin en uzak mahallerine giderek halkı ile birlikte oluyor.

Başkan Kaya halkına AK Parti iktidarının Geyve’ye kazandırdıklarının yanı sıra genel hizmetlerini anlatarak AK Parti’nin Sakarya’daki hedefi olan 7:0 a katkı sağlamak için Geyve halkını bilgilendiriyor.

Aydınlar Mahallesini ziyaret eden Başkan Kaya kahvehanede vatandaşlar ile hasbihal ettikten sonra, gece geç saatlere kadar bekleyen hanım vatandaşlara teşekkür etti. Aydınlar mahallesi dönüşü Hacıosmanlar mahallesinde gençlerin çay teklifini kırmayan kaya gençlerle sohbet etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya mahalle ziyaretlerine Epçeler ve Akkaya ile devam etti. Burada vatandaşlar ile buluşan Kaya, Bizler AK Parti’den seçilmiş ve AK Partinin sağlamış olduğu olanaklar ile Geyve ilçemize hizmete seçilmiş insanlarız. Mesai saatlerinde Geyvemizin bize verdiği emaneti en iyi şekilde yerine getirip Geyve Halkımızın sorunları için çalışıyoruz. Ayrıca iktidarımızın güçlenerek devamlılığı içinde bölgemizin en uzak noktalarına da giderek oradaki halkımıza AK Parti iktidarları döneminde elde ettiğimiz hakları en iyi şekilde anlatarak onların desteğini istiyoruz. Allahın izni ile 7 Haziran seçimlerinde Ankara’ya güçlü bir ses vererek Sakarya’nın farkını göstereceğiz.” dedi.
Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1632 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle