Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Başkan Kaya Satso’yu Ziyaret etti.

933895_596765637008873_705792636_nGeyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Genel Encümeni Neşet Çakır ile birlikte Satso Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

GIDA İHTİSAS OSB ‘Sİ
Geyve Belediye Başkanı Kaya, bölgenin hızla geliştiğini belirterek, ilçeye güzel hizmetler sunduklarını kaydetti. Bu hizmetlerde AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin emeğinin de büyük olduğunu ileri süren Kaya, SATSO’nun girişimleri ile kurulacak olan Gıda İhtisas OSB sinin de hem ilçeye, hem bölgeye büyük katkı sağlayacağının altını çizdi.
VERİMLİ TARIM ARAZİLERİ
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul, Sakarya’nın verimli tarım arazilerine sahip olduğunu belirterek, “Geyve İlçemiz de en zengin tarım arazilerinin yer aldığı bir bölge. Hızla gelişen sanayinin yanında, bir taraftan da bu zengin tarım arazilerimizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz” dedi.
TEBRİK ETTİ
Ziyarette Yönetim Kurulu üyeleri Murat Can, Emrullah Terzioğlu, Fatma Aygün Kahya, Yunus Tever, Ömer Arslan ve Burhan Akçam’da hazır bulundu. Geyve Belediye Başkanı Kaya, Kösemusul’un ardından, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ’u da ziyaret ederek, tebrik etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

 

 

1764 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya Satso’yu Ziyaret etti. için 1 yorum

  1. yasin dişli dedi ki:

    neşet bşknım valla hiç durmuyosun helal olsun.geyvemizin il özel idarede gururusun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle