Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Başkan Kaya; Samimiyet ve Muhabbeti Görüyoruz.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Bağlarbaşı Mahallesinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından meşaleler ile karşılandı. Kaya’nın Bağlarbaşı Mahallesi ziyaretine Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak, Belediye meclis üyeleri, teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bağlarbaşı Mahallesi’nin, coğrafi konumu itibariyle şehrin kuzey girişi olduğunu dile getiren Murat Kaya, bölgenin tabiatıyla ve insanıyla tüm güzellikleri bir arada barındırdığını ifade ederek, Geyvemizde ziyaret ettikleri her yerde aynı samimiyeti ve muhabbeti gördüklerini söyledi.

Konuşmasında mahallere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Kaya; “İmkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Şimdi daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti. ” dedi.

Başkan Kaya,  konuşmasına, ” Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Destek sizden, gayret bizden, yardım ve inayet Yüce Allah’tandır ” diyerek son verdi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, toplantı sonrası Bağlarbaşı mahallesindeki hanımlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1450 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle