Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Başkan Kaya; Milletimizin Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz

MİLLETİMİZE HİZMETKAR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Geyve Belediye Başkanlığına 3. Dönem seçilen Murat Kaya makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.Başkan Kaya;“Seçim sürecini tamamladık. Milletimiz bize inanıp güvenerek yeniden görevlendirdi.Seçim sürecinde verdiğimiz her sözün arkasındayız. Geyve halkına yine hizmetkâr olmaya devam edeceğiz” dedi.

“ŞİMDİ HİZMET ZAMANI”

Gün içerisinde belediye ekiplerinin çalışmalarını sahada inceleyen Başkan Kaya aynı zaman da şehir protokolü, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar ile de bir araya geliyor. Ziyaretlerde Geyve’de kendisine gösterilen sevgiden memnuniyetini ifade eden Başkan Kaya, “Halkımız bize görevimize devam kararı verdi.Şimdi hizmet zamanı. Bize oy veren vermeyen her kişinin belediye başkanıyız, ilçemizin her mahallesine her sokağına hizmet götürmek bizim boynumuzun borcu” dedi.

SÖZLERİMİZİ TUTACAĞIZ

Başkan Kaya; Seçim çalışmaları boyunca sizlerin de gayretiyle Geyvemizi karış karış gezerek vatandaşlarımızla bir araya geldik. İnşallah biz de söz verdiğimiz tüm projeleri bir bir hayata geçirerek hemşehrilerimize mahcup olmayacağız.  Milletimiz bize inandı, güvendi ve bunun sonucunda 3. kez yüksek oyla bizleri görevlendirdi. Bu hususa her daim riayet ederek görev yapmaya ve bize bu emaneti teslim eden hemşehrilerimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KİMLER GELDİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kayanın son misafirleri şu isimlerdi.Söğütlü eski Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Akyazı eski Belediye Başkanı Hsan Akcan, APEK Başkanı Sabahattin Karasakal, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, İlçe Emniyet Müdürü, Şöförler Odası Başkanı Aykut Yurt, İlçe Muhtarları, Daire Müdürleri, SATSO Eski Başkanı Mahmut Kösemusul, Memursen İl Başkanı Ahmet Öksüzali, Geyveli iş adamı Ertuğrul Öztürk, İlçe esnafları, BBP Sakarya eski ilçe başkanı Suat Çillioğlu, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Geyve Ülkü Ocakları, Geyveli vatandaşlar, 

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1084 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle