Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Başkan Kaya Koltuğunu devretti

Başkan Kaya Koltuğunu devretti

Sakarya’nın Geyve İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu Alifuatpaşa İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Yağmur Ölmez’e bıraktı.

Belediye Başkanı Murat Kaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması nedeniyle başkanlık koltuğunu Alifuatpaşa İlkokulu 3-B sınıfı öğrencisi Yağmur Ölmez’e devretti.

Geyve Alifuatpaşa İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen ziyarete Alifuatpaşa İlkokulu Müdürü Zikrullah Öz, Sınıf Öğretmeni İbrahim Yıldırım ile öğrenciler Yağmur Ölmez, Muhammet Berat Kuru ve Ceylin Dağ katıldı.

Ziyarette Başkanlık koltuğuna oturan Alifuatpaşa İlkokulu 3-B sınıfı öğrencisi Yağmur Ölmez; kendisinin idealinin Diş Hekimi olduğunu ancak Belediye Başkanlığı koltuğununda hoşuna gittiğini ifade ederek ilk icraat olarak Sayın Başkanımızın tamamlamak üzere olduğu Sakarya Kenarı Gondol projesini bitirmek için gereken çalışmaların yapılması ve Sokak köpekleri için bir bakımevi yapılması gerektiği oldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kaya “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Gelecekte bu mevkilerin gerçek sahibi sizler olacaksınız. Bu anlamda derslerinize çok iyi çalışmanızı, ödev ve sorumluluklarınızı başarılı bir şekilde yerine getirmenizi istiyorum. Eğer sizden beklenenleri gerçekleştirirseniz ülkemizin yarınları emin ellerde olacaktır. Bizler de bu bilinçle hareket ederek, sizlerin en iyi şartlarda yetişmesi için gerekli altyapıyı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Geyve Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimi için elimizden gelenin en iyisini yaparak onları geleceğe hazırlayacağız” dedi.

Başkan Kaya, ziyaret sonrası öğrencilere Hikâye kitabı ve boyama kitabı hediye ederken, ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2371 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle