Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Kasım 2014 | Alt Haberler, Dünya, Geyve, Siyaset

Başkan Kaya İtalya’da..

murat kaya-geyve-Geyve Belediye Başkanı MUrat Kaya, İpekyolu Belediyeler Birliği’nin düzenlediği programa katılmak üzere dört günlüğüne İtalya’ya gitti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,  İpekyolu Belediyeler Birliği’nin 11-15 Kasım tarihleri arasında düzenlediği programa katıldı. Başkan Kaya dört günlük İtalya programına, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ve Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile birlikte gitti.İtalya’da düzenlenen programda, misafir belediye başkanları İtalya’nın sanayi , turizm, ve kültürel alanları gezilerek gelişimi hakkında bilgilendirilecek.

Belediye başkanlarının İtalya’nın farklı şehirlerinde bulunan belediyeler ile biraraya gelerek fikir alışverişi ve seminerlerde bulunacağı gezide, ayrıca İtalya’nın Dünya Kültür Mirası listesinde olan Floransa, Pisa, UNESCO listesinde olan  Lucca, Unesco Dünya Mirası olan Verona, Avrupa’nın 3. Büyük gölü Garda Gölü gibi tarihi ve kültürel şehir turlarına katılarak, özellikle turizm ve sanayi alanlarındaki İtalya’daki gelişmeleri yerinde görerek bilgi alışverişinde bulunacağı belirtildi..
Dört günlüğüne İtalya’ya giden Başkan Kaya’nın, Belediye Meclis Üyesi Neşet Çakır  vekalet edecek.

Geyvemedya/Haber Merkezi

5090

2710 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya İtalya’da.. için 1 yorum

  1. ferd dedi ki:

    anca gezin sayın başkan!

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle