Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Başkan Murat Kaya, Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti…

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kahvaltı daveti için gittiği İstanbul –Kartal’da, kahvaltı sonunda ‘Geyveliler Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette; Dernek Başkanı Bülent Kaya ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Bülent Kaya konuklarına yeni dernek binası ve yapmayı planladıkları çalışmalar konularında bilgiler verdi. Belediye Başkanı Murat Kaya ziyarette, duyduğu memnuniyeti ifade etti ve gerektiği her konuda dernek çalışmalarına destek olmaktan memnuniyet duyacağını söyledi. Denek Yönetim Kurulu Üyelerinin çeşitli konularda yönelttiği soruları cevapladı.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

1683 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveliler Derneğine Ziyaret.. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Geyvelilerin birlik ve beraberliğinin görüntüsü.Sizler çalışmalarınızla medeni cesaretini gösteren kararlı insanlarsınız.Sizler sayesinde bu ülke dahada mükemmel olacaktır.Atatürk, sizin gibi çağdaş ve uygarlık seviyesini yakalamada kanaat önderleri olduğunu yıllar önce tespit ederek,”Cumhuriyeti biz kurduk,yaşatacak ve yaşayacak sizlersiniz”demiştir.Namık CİHAN hocamı,belediye başkanı Murat KAYA ya ve güzel insan Şeref ELMA ya binlerce teşekkür ederim.Özel olarak dernek başkanlığı yaparak sorumluluğun bilincinde olan Bülent KAYA ya teşekkür ederim.Geyveliler derneğinin tüm GEYVELİ üniversiteli öğrencilerimize burs olarak katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.Bizler öğrencilerimizin Türkiye birincisi olması için mücadele ediyoruz.Umurbey köyü 3A sınıfı ÖĞRENCİLERİMİZDEN Sinem Kabak TÜM derslerden Türkiye birincisi olmuştur.İsmail DİNÇER de hayat bilgisi ve matematikten Türkiye birincisi olmuştur.BAŞARILAR TÜM OKUL OLARAK DALGA dalga yayılacaktır.ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.İyiki sizler varsınız.EN DERİN SAYGILARIMLA.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle