Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

BAŞKAN KAYA, İLÇE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR..

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçeye bağlı mahallelerden bir bölümünü karış karış gezerek Bahar ile birlikte yapılabilecek çalışmaları muhtarlarla birlikte yerinde inceledi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, beraberinde İmar ve Şehircilik Müdürü Adnan Yalçın ve Fen İşleri Müdürü Naci Şahin ile Bağlarbaşı, Bayat, Kozan, Bozören, Çengel ve Safibey Mahallelerini ziyaret etti.

Belediye Tam Kadro

Geyve Belediyesinin başkanı ve Fen ile İmar işleri müdürleriyle birlikte tam kadro sahada olduğu ziyaretlerde Başkan Kaya’yı, mahallelere gelişinde muhtarlar ile vatandaşlar karşıladı. Başkan Kaya köy kahvehanelerinde vatandaşlar ile tek tek sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Kaya’nın muhtarlar ve vatandaşlarla hasbihalinde önümüzdeki süreçte mahalle içleri ile tarla yollarında yapılabilecek çalışmalar için öncelik sırası belirlendi.

Muhtarlardan Teşekkür

Başkan Kaya ile mahalle içlerinde gezmedik yer bırakmayarak adeta sokak sokak gezerek yapılacak çalışmalarda önceliklerini de belirleyen Bağlarbaşı Muhtarı Hakan Özbağ, Bayat Muhtarı Mehmet Şafak, Kozan Mahallesi Muhtarı İlhan Üzüm, Çengel Mahallesi Muhtarı Mustafa Tetik, Safibey Mahallesi muhtarı İsmail Aşçıoğlu başkan Kaya’nın ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaretlerde Belediye yetkilileri de konuşmaları ve eksiklikleri not aldılar.

Hizmet Ağımız Her Yerde Hissedilecek…

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, her daim vatandaşımızla birlikte olmaya çalıştığımız ilçemizde bugün ilçemize bağlı eski köyler, yeni mahallelerden bir bölümünü karış karış gezdik.Muhtarlarımız ve mahalle sakinleriyle önümüzdeki süreçte eksikliklerin giderilmesi hususu ve yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi üzerine sohbet ettik.Büyükşehir yasası ile tümüyle ilçelere bağlanan Mahallerimize hizmet için kollarımızı sıvadık.Tam kadro ekibimle buradayız.Geyve’de yaptığımız alt yapı yatırımları sonrası ilçe merkezimiz ile Alifuatpaşa Mahallemizin üst yapı asfalt çalışmasını da tamamladık. Şimdi sıra geldi mahallerimize geldi.Öncelik ova köylerimizden başlamak üzere köy içlerinde asfalt gereken yere asfalt, kilitli parke gereken yere kilitli parke çalışması yapacağız.Bu işi de Geyve Belediyesine kazandıracağımız sathi asfalt kaplama tesisi ile yapacağız, dedi.

Geleceğimiz için “EVET”

Ülkemiz İçin çok önemli olan ve ülkemizi çift başlılıktan kurtaracak olan referandum ile alakalı açıklamalarda da bulunan Başkan Kaya,”15 Temmuz aslında hükümet sistemi tartışmasının ne kadar haklı olduğunu ortaya koydu. 15 Temmuz sonrası anayasa tartışması bence çok daha önemli hale geldi.Parlamenter sistemde yürütme çift başlı. Bir hükümet bir de cumhurbaşkanlığı var. Başkanlık sisteminde ise yürütme tek başlı. Başbakanlık ile cumhurbaşkanlığını birleştirmek suretiyle başkanlık ortaya çıkacak Türkiye’nin istikrarının sürmesi, iç ve dış tehditlere karşı birliğini beraberliğini muhafaza ederek güçlenerek mücadele etmesi için sistemin tıkanıklıklarının ortadan kaldırılması bir zaruret haline gelmiştir. İşte sizlere anlattığımız bu yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum ile önümüze gelecek. Kararı Millet yani sizler vereceksiniz. Ülkemizin direksiyonunda tek şoför olacak ve önünde kimse duramayacaktır. işte bu nedenlerle 16 Nisan’da, gençlerimizin söz sahibi olduğu güçlü bir sistem için, ülkemiz için, milletimiz için “GELECEK İÇİN EVET” diyeceğiz., dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

BAĞLARBAŞI MAHALLESİ ZİYARETİ

BAYAT MAHALLESİ ZİYARETİ

KOZAN MAHALLESİ ZİYARETİ

BOZÖREN MAHALLESİ ZİYARETİ

ÇENGEL MAHALLESİ ZİYARETİ

SAFİBEY MAHALLESİ ZİYARETİ

3729 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle