Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Başkan Kaya: Her türlü Öneriyi Önemsiyoruz

geyve-belediyesi-kilitli-parke-calismalari- (3)Geyve Belediyesi Orhaniye Mahallesi, Güneş Sokak ve Kemal Sokak’taki yol yenileme çalışmasını yerinde inceleyerek , kilitli parke taşı döşedi.

ANINDA ÇÖZÜM

Vatandaşların talebi üzerine Orhaniye Mahallesi, Güneş Sokak ve Kemal Sokak’ta başlatılan yol yenileme çalışması tamamlanmak üzere. Tahribata uğrayan kilitli parke taşları sökülerek, yerine yenileri döşendi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,  vatandaşların sorunlara anında çözüm ürettiklerini söyledi.

TALEPLERİ ÖNEMSİYORUZ

Başkan Kaya , “Orhaniye Mahallemizde yaptığımız inceleme gezisi sırasında bazı sokaklarda yolların bozuk olduğunu gördük. Vatandaşlarımız ve mahalle muhtarımız özellikle Güneş Sokak ve Kemal Sokak’ta yol yenileme çalışması yapılmasını istedi.  Yolun bozuk olması su birikintileri ve çamura neden oluyordu. Belediye ekiplerimiz gerekli incelemeleri yaptı.  Sokaklara kilitli parke taşı döşedik ve yolumuzu yeniledik. Geyve Belediyesi olarak imkânlarımız ölçüsünde vatandaşlarımızdan gelen her türlü talebi değerlendirip çözümünü sağlayacağız. Geyve’yi Geyve’de yaşayan vatandaşlarla birlikte yöneteceğiz. Bu nedenle vatandaşlarımızdan gelen her türlü talebi ve öneriyi önemsiyoruz. Bugüne kadar böyle yaptık, bundan sonra da yapacağımız hizmetlerde vatandaşlarımızın görüşlerine başvuracağız” dedi.

geyvemedya.com/Haber Merkezi

11070246_811717898904032_6700929539321349939_n

2277 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya: Her türlü Öneriyi Önemsiyoruz için 1 yorum

  1. furkan dedi ki:

    ozaman hemmen buyrun gelin tepecikler mahallesi temel eğitim yanına hemenn??

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle