Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Sür Manşet, üst Haberler

Başkan Kaya Hastanede Yatan hastaları Ziyaret Etti.

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-geyve-devlet-hastanesinde-yatan-hastalara-i-ziyaret-etti- (1)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Cuma Gcesi olması münasebetiyle Geyve ilçe Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Geyve Devlet Hastanesi içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi olan hasta ve hasta yakınlarını beraberinde Belediye Meclis Üyesi Abdullah Özdemir ile tek tek ziyaret eden Belediye Başkanı Murat Kaya ziyaret ettikleri hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Kaya “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, mübarek Cuma Gecesinin yüzü suyu hürmetine moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ve hasta yakınları, Başkan Kaya’ya duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

2896 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle