Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

“HACIDURMUŞLAR Köyü” ne Konuk Olduk…

belediye-baskani-murat-kaya-golpazari-hacidurmuslar-koyune-konuk-oldu- (20)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Koop E. Başkanı Ali Demir ve Koop Müdürü Recep Kambur, İst. Geyveliler Der. Bşk. Bülent Kaya, Doğan Konfeksiyon Sahibi Sedat Aydemir, Geyvemedya Haber Müdürü Namık Cihan’dan oluşan gurup, Bilecik İli Gölpazarı İlçesi Hacıdurmuşlar Köyü Muhtarı İsmail GÜCEN’ in konuğu oldu.

Hacıdurmuşlar Köyüne yeni yapılan “Köy Konağı” nın kullanıma açılması nedeni ile düzenlenen kutlama programına; Gölpazarı Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu da katıldı.

Köy halkının da yoğun katılım gösterdiği programa; birlikte neşeli sohbetler eşliğinde yenilen yemek sonrası sıcak soba başında paylaşılan anılar damga vurdu. Uzun yıllardır bir birlerini görmeyen dostların karşılaşmaları kahkahalar ile süslendi.

Geyve Belediye Başkanı ile Gölpazarı Kaymakamının sohbetini konuklar nefeslerini tutarak dinledi.

İkramların yarıştığı, sohbetlerin bir birine karıştığı, dostların özlemle kucaklaştığı gece birlikte çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

2133 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle