Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

BAŞKAN KAYA; GEYVEYE BİR MÜJDE DAHA ..SGK MERKEZİ GERÇEKLEŞİYOR.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; seçim beyannamemizde sözünü verdiğimiz bir projemiz daha gerçekleşiyor. Geyve başta olmak üzere Sakarya’nın güney bölgesine hayırlı olsun dedi.


murat kaya-geyve-Geyve ilçesine yapılacak olan SGK Merkezinin yapım  ihalesi 24.Ekim.2014 tarihinde yapılacak..

İnşaat Süresi 150 Gün

Geyve ilçe merkezinde eski İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binasının olduğu araziye yapılacak ve 3 kat olacak  SGK Merkezi, ihale sonrası yer teslimi  sözleşmesi  imzalandıktan itibaren 150 günde tamamlanması bekleniyor.

Bölge SGK Merkezi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Sakarya’nın güneyindeki Geyve-Taraklı-Pamukova ilçelerindeki Sosyal Güvenlik kurumu kapsamındaki tüm çalışan ve emeklilerin işlemlerinin daha rahat yapılıp takip edilmesi amacıyla bölgenin en modern SGK merkezinin sözünü verdiklerini ,bu projede  nihai karar olan ihale aşamasına gelindiğini ve 24.Ekim.2014 tarihinde ihalesinin yapılacağı müjdesini halkımıza vermek istiyoruz dedi.

Teşekkür

Başkan Kaya; Geyve Belediyesi akaryakıt istasyonu karşısındaki eski İlçe Tarım Müdürlüğü arazisine yapılacak olan SGK Merkezinin ilçemize kazandırılmasında büyük katkıları olan Vekilimiz Şaban Dişli ‘ye  teşekkür ederek, Geyve halkı her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Geyve ve bölge halkına hayırlı olsun dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-sgk-merkezi-ihalesi-tarihi-insaati-son-durumu-

SGK-GEYVE-İLCE-MERKEZİ-

 

sgk1

sgk2

 

3164 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle