Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Videolar

KAYA, GECE GÜNDÜZ YENİ SİSTEMİ ANLATIYOR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ülkemiz 16 Nisan’da vereceğimiz EVET oyları ile çift başlı hükümet sisteminden , vesayetlerden, vesayetçilerden, koalisyonlardan, ve hükümet kurma krizlerinden kurtulacak” dedi.

Ak Parti Geyve teşkilatı Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı programda Demirler ve Yaylak Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı programa Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ak Parti ilçe başkanı Muhittin ırmak yaptığı kısa konuşmalarda”Öncelikle yapılan değişikliğin adını koyalım.Bu değişiklik asla bir rejim değişikliği değil bu bir sistem değişikliğidir” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi İle alakalı Referandum çalışmalarımızda Demirler ve Yaylak mahallemizdeyiz. İnşallah 16 Nisanda Geyvem çok güçlü şekilde refendum’da EVET diyerek çift, başlı hükümet sisteminden , vesayetlerden, vesayetçilerden, koalisyonlardan ve hükümet kurma krizlerinden kurtulacak” dedi.

Her zaman söyledikleri siyaset’in kendileri için samimiyet olduğunu ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Maşallah görüyorumki tüm gittiğimiz mahallelerimiz kararını vermiş. EVET ‘i gönlüne yazmış. Karış karış Geyvemizi dolaşıyoruz. Yıllarca yalanla dolanla olmadık iftiraları atanlar hala yalanlarına devam ediyor. Bu ülke çift başlı hükümetlerden yıllarca çok çekti. Yurt dışında yapılanları hep birlikte gördük. Bu iş siyasi parti meselesi değil, memleket meselesidir. Allah nasip eserse 16 Nisan’da referandumda sandıkta vereceğimiz her EVET Avrupa’ya gereken cevabı güçlü bir şekilde verecektir”dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1447 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle