Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Başkan Kaya, Esra Erol’a Konuk Oldu.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Esra Erol’un sunduğu programa konuk oldu.

ATV ekranlarının sevilen sunucusu Esra Erol, son aylarda kadın istihdamı ve kadınların iş sektöründeki payının arttırılmasıyla ülke gündemine oturan Geyve Yöresel ürünler üretim merkezinin mimarı olan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı programında ağırladı.

Geçtiğimiz aylarda Geyveli bir kadının konuk olduğu ve yaşadığı sıkıntılı durumunu anlattığı Esra Erol’da programına Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya canlı yayında telefonla bağlanarak aileye her türlü desteğin verileceğini ifade ederek ailenin yarasına merhem olmuştu.Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından yapılan bu jest ekran başındakiler ile canlı yayındakiler tarafından büyük takdir toplamış, bu davranış sonrasında program yapımcısı Esra Erol’da Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı uygun bir zamanda programına davet etmişti.

Başkan Kaya beraberinde Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezi müdürü Sevilay Çınar ile birlikte  ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programına bugün konuk oldu.Başkan Kaya ayvanın başkenti Geyve’den Geyve Ayvası ile Geyve Yöresel ürünlerden oluşan bir sepeti Esra Erol’a  takdim ederek 13-14 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Ayva Festivaline davet etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Geyve Belediyesi olarak yaptığımız örnek sosyal sorumluluk projelerimiz ile alakalı ATV sunucusu Sayın Esra Erol bizleri teşekkür etmek için canlı yayınına davet etti. Kendisi Geyve Belediyesi Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezimiz ile çok yakından ilgilendi. Geyve Yöresel Ürünlerimizi kendisine takdim ettik ve Geyve Ayva Festivalimize davet ettik. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezimizi ziyarete geleceğini söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

5165 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle