Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Başkan Kaya, esnaflarla toplantılarına devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçenin yüz akı olan Geyve Yöresel ürünler Üretim merkezinde esnaflarla istişare toplantılarına devam ediyor.

İlçe esnaflarımızla birlikte yaptığımız istişare toplantılarımıza devam ediyoruz. Sırasıyla ilçemizdeki tüm esnaf dostlarımızla toplantılarımızı yapacağız. Dinimizde istişare sünnettir. Marka şehir Geyve Belediyesi olarak yaptığımız projeleri sizlerin desteğiyle tek tek hayata geçirdik. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar Türkiye’de adından söz ettirilen projeleri hayata geçirdik. Artık ulusal manada Geyve ilçemizi bir marka haline getirdik ve sadece yerel basın ve tv kanallarında değil ulusal tv kanallarında da Geyve ilçemiz tanınır hale geldi.

Kilitli parke ve asfalt sathi kaplama plentimizle kendi kendine yeten bir belediye olduk. Dört adet ambulanslarımızla bölgemizin en büyük sosyal hizmetini vatandaşımıza sunarken, ücretsiz evde sağlık hizmetlerimizi de vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Ucuz toplu konutlar inşaa ederek vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık.

Yaptığımız festivallerle Ayvanın Başkenti Geyve sloganıyla Geyve Ayvasının dünyaya duyulmasını sağladık. Bu projelerin yanında ilçemizi doğalgaza kavuşturduk. Bölgemizin en büyük yatırımını ilçemize kazandırarak Gökgöz bağlantı yolu hizmete açtık. Tabi bunların yanında hükümetimizin yatırımlarını da takip ederek bölgemize hizmet edecek yeni devlet hastanemizden, KYK Yurduna, Yeni Hükümet konağımızdan yeni SGK binamıza, yenilenen okullarımızdan ortaöğrenim yurduna kadar ilçemizin kamu yatırımlarının tamamlanmasını sağladık. İlçemizin kanalizasyon projesini çıkardık. İlçemizin tarihine de sahip çıkarak tarihi binalarımızı restore ettirdik.

İlçemizi 90 bin ton asfalt ile buluşturduk. Geyve Belediyesi olarak kamyonunda kepçesine, greyderinden silindirine, yeni çöp kamyonlarına kadar araçlarımızı yenileyerek sizlere en kaliteli hizmeti sunduk. Kendi ürettiğimiz kilitli parke taşımız, kum eleme tesisimizle ve asfalt sathi kaplama plentimiz ile ilçemizde ve yeni bağlanan mahallelerimizde kilitli parke taşı ve asfalt sathi kaplama çalışmalarını yaptık. Çalışmalarımız hala devam ediyor. İlçemizin tanınırlığını arttırarak turizm potansiyelini yükselttik. Yaptığımız Seyir terası ve Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezlerimizle Geyve adını ulusal basında duyurduk. Ulusal TV kanallarının programlarında ve haberlerinde ülkemize örnek olan bu projeler sürekli yayınlandı ve hala yayınlanmaya devam ediyor. İnşallah önümüzdeki dönemde yeni projelerle sizlerin karşısına çıkacağız. Programa katılan tüm esnaf dostlarımıza teşekkür ediyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1604 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle