Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Başkan Kaya Çalışmaları İnceledi

Başkan Kaya Çalışmaları İnceledi

Geyve’de bir yandan asfalt çalışmaları devam ederken diğer yandan ekiplerin kilitli parke çalışması da devam ediyor.
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince Büyüksaraçlı mahallesinde yapılan sathi asfalt kaplama çalışması ile GSP Mahallesindeki kilitli parke çalışmasını yerinde inceledi.

Geyve Belediyesi olarak ilçenin her noktasında çalışmalar yaptıklarını aktaran Başkan Murat Kaya, “Geyve Belediyesi olarak başlattığımız sathi asfalt kaplama çalışmalarımız devam ederken, diğer bir yandan kilitli parke taşı çalışmalarımıza da devam ediyor. Büyükşehir yasası ile birlikte yeni bağlanan mahallelerimizde (köylerimizde) Geyve Belediyesi olarak hizmetlerimiz ve yatırımlarımız devam ediyor. Tamamen kendi imkânlarımızla mahallelerimize asfalt atıyoruz. Kendi üretim fabrikamızdan ürettiğimiz kilitli parke taşımızla hizmetimizi sürdürüyoruz. Çalışmalara ara vermeden bundan sonrada devam edeceğiz.Göreve geldiğimizde söz verdik. İlçemizde kimsenin ayağına çamur değmeyecek dedik. Verdiğimiz sözü tutmak, başka talepleri varsa değerlendirmek için ziyaretler yaptık. İnşallah planladığımız gibi Geyve’mizin dört yanında ki yolları asfalt ve parke ile kaplayacağız” dedi

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1467 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle