Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Spor

Başkan Kaya; ASKF Yönetimini Konuk Etti…

askf-yilmaz kuzey-geyve-belediye-baskani-murat kaya-ziyareti (1)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ASKF İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyeti kabul etti.

Ziyarette; ASKF İl Başkanı Yılmaz Kuzey,Metin Mercan (Hacımercan K.Bşk.), Cavit Yılmaz (Akovaspor K. Bşk.), Recep Öztaş (Limandere K.Bşk.), Şefik Kır( Karasu K. Bşl.), Hasan Cevdet( Karaçam K. Bşk.), İslam Bozkurt( Bşk. Vekili), Sabri Bölükbaş (Yön. Kur. Üyesi) hazır bulundu.

ASKF İl Başkanı Kuzey, ziyarette yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi: ” Başkanım bizleri kabul ettiği için çok teşekkür ederim. ASKF İl Yönetimi olarak Murat Başkanımızı ziyarete geldik. Safibey Köyümüzde yapılacak olan Sentetik Futbol Sahasının müjdesini verdik. Zaten başkanımızın da bu konuda çalışmaları olduğunu biliyoruz. En yakın zamanda Geyve İlçesini Sentetik Futbol sahasına kavuşturacağımızın sözünü veriyoruz. Bu çalışmalarımızın içerisindeyiz. Kısa bir zaman içerisinde başlanacak. Gençlik Spor Müdürlükleri ile birlikte spor sahalarımızdaki eksiklerin giderilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Spor salonunun da yenilenmesi için üzerimize düşenleri yapmaya hazırız. Ayrıca; Başkanımıza Amatör Spor Kulüplerine yaptığı destekler için de teşekkür ediyorum.”

Başkan Murat Kaya açıklamasında: “ASKF İl Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. İlçemizde güzel şeylere ortaklaşa imza atacağımızdan hiç kuşku duymuyorum.” dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1427 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle