Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Başkan Kaya, Ana Ocağı Sarıgazi’de

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Sarıgazi Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Murat Kaya, “Gönül belediyeciliği anlayışı ile 2009 yılından beri hizmet ediyoruz” dedi

31 Mart yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ana ocağı Sarıgazi Mahallesinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından meşaleler ile karşılandı. Kaya’nın Sarıgazi Mahallesi ziyaretine Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak, Belediye meclis üyeleri, teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sarıgazi Mahallesinin kendisi için anlamının büyük olduğunu ifade eden Murat Kaya; bölgenin tabiatıyla ve insanıyla tüm güzellikleri bir arada barındırdığını ifade ederek, Geyvemizde ziyaret ettikleri her yerde aynı samimiyeti ve muhabbeti gördüklerini söyledi.

Konuşmasında mahallere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Kaya; “İmkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Şimdi daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti. ” dedi.

Gönül Belediyeciliği

Gönül Belediyeciliği kavramının önemine vurgu yapan Başkan Kaya, 1994’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile başlayan bu hizmet anlayışını, 2009’dan bugüne Geyve’de vatandaşlarla buluşturmaya çalıştıklarını belirterek, “Gönül belediyeciliği anlayışıyla milletimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yerine getirirken tanıştı. Bu hareket, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte tüm Türkiye’ye yayılarak milletimizin gönlünde taht kurdu. ifadelerini kulandı.

Yeni projelerden bahsetti

Konuşmasında Geyve ile birlikte mahallelere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Kaya, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce ile birlikte önümüzdeki süreçteki projelerden bazılarını da paylaştı.Ova köylerinin en önemli sıkıntılarından biri olan yol sorunu için Dörtyol Camiinden Bayat çıkışına kadar asfalt yapılacağını müjdesini veren Kaya, hayvan pazarının arkasındaki 100 dönümlük araziyede ilçe stadı ile sporsal tesislerin yapılacağını ifade etti.Büyükşehirin hizmet alanı içerisinde olan ve geçtiğimiz dönemde yapılmayan Konyalı Alibey Caddesinin Alifuatpaşa’ya kadar olan tüm kısmının çift yönlü olacağını ve Marmara Bölgesinin tek camlı seyir terasının da Parla tepesine kurulacağı müjdesini paylaştı.

Her gün beraberiz

Geyve’de sık sık vatandaşlarla bir araya geldiklerini ve fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Kaya, “Geyvemizde, sadece seçim dönemlerinde değil her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelerek, talep ve önerilerini yerine getirmeye çalıştık.Sizlerin de teveccühü ile inşallah 31 Mart’tan sonra da gönüllerde olmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Kaya,  konuşmasına, ” Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Destek sizden, gayret bizden, yardım ve inayet Yüce Allah’tandır ” diyerek son verdi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, toplantı sonrası Sarıgazi mahallesindeki hanımlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com,

 

1273 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle