Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2011 | Geyve, Manşet, Yaşam

Başkan Demir Konuklarını Ağırladı…

PamukovaMedya.com ve GeyveMedya.com Genel yayın yönetmenleri ve editörleri Geyve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Ali Demirin ev sahipliğini yaptığı  yemekte buluştu.

 

Yemekte AA Pamukova İlçe Muhabiri ve PamukovaMedya.com Genel Yayın Yönetmeni Sefa Yaprak, GeyveMedya.Com Genel Yayın Yönetmeni Erdinç Tuna,Cihan Haber Ajansı  Geyve İlçe Muhabiri ve Geyve medya haber Müdürü Namık Cihan, Hendek PTT Müdürü Muhsin Yağan ve Mehmet Arış vardı.

 

 

Geyve Koop Başkanı Ali Demir ” Geyve PTT Müdürü iken, Hendek ilçesi PTT Müdürlüğüne  tayin olan değerli dostum Muhsin Yağan ve Pamukova İlçesi Anadolu Ajansı Muhabiri Sefa Yaprak ziyaretime geldiler. Geçen güzel günleri yad ettik ve birlikte bir yemek yedik.

 

Yemekte beni yalnız bırakmayan ( Geyvemedya.Com ) ekibine de ayrıca teşekkür ederim.” Dedi.

 

 

1938 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Demir Konuklarını Ağırladı… için 1 yorum

  1. geyve koop dedi ki:

    2 şubat 2012 gününde geyve koop arabasına bindim.54 LN 597 arabanın plakası.Bana devamlı kartı soracağı tuttu.4,5 TL ödedim.Benim devamlı kartımın süresi 30 aralık 2012 tarihinde dolmuş.Her gün Adapazarı’nda olduğum için Geyve Koop’un yazıhanesine uğrayıp kartın tarihini yeniletememiştim.4,5 TL yi ödedikten sonra fiş miş, bilet milet kesmedi.Zaten hiç fiş kestikleri yok.Bugün bu arabayı kullanan şahıs daha önce muavinlik yapıyordu.İnsanları istif istif yapıyordu arabanın içine.Üzerime abanan insanlarla yolculuğu tamamlayabilmiştim.Bunlardan biride Toyota hastanesinde inmek isteyen çocuklu bir bayanın üzerine yürümüştü.Çok ayıplamıştım,uygun bir hareket değildi. Bi tavırlar bi tavırlar.Hizmetin kalitesi düştükçe bunların hatlarının değeride düşürülmeli bence.Kardeşim bağır çağır, kabadayılık görmek için binmiyorum ben o otobüslere. Seviyeli insan taşımacılığı yapmayacaksan o gün işe gelme.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle