Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Karayolları 1.Bölge Müdürüne Ziyaret

fotoğrafAlifuatpaşa Belediye Başkanı Karayolları 1.Bölge Müdürü Mehmet Karaman’ı makamında ziyaret etti.

Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık ve  beraberinde Yasin Dişli ile birlikte  Hızlı Tren çalışmaları bitiminden sonra  hemzemin geçitlerin kapanacak olmasından dolayı, alternatif giriş çıkış yol çakışlarının yapılması konusunda istişare yapmak üzere Karayolları 1. Bölge Müdürü Mehmet Karaman’ı ziyaret etti.

Başkan Çalık, güzel ve olumlu bir ziyaret gerçekleştirdiklerini, zaten sıkıntılı olan beldemizin giriş çıkışlarının, hemzemin geçitlerin kapanmasından sonra dahada zorlaşacağını belirterek Karayolları bölge müdürümüz ile yapılabilecek çalışmalarını konuştuklarını belirtti.

fotoğraf

2782 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Çalık’tan Karayolları 1.Bölge Müdürüne Ziyaret için 1 yorum

  1. alifuatesnafı dedi ki:

    konuya ve soruna bağlı yerlere gidip gelinmesi, olanakları zorlamak imkanları devlet nezdinde yapılabilecekleri istemek güzel birşey ve bekliyoruz nasıl bir imkan ve şartlar oluşacağını, hemzemin geçitin kapanması ile koskoca ALİFUATPAŞA NIN göbeğindeki iki mahalle ve cadde olarak adapazarı ve parla caddelerinin resmen çıkmaz sokağa dönüşeceğini görmek zor olmasa gerek…
    zaten hali kritikleri oynayan esnafında misafir kesim müşteri bazında oldukça etkileneceği aşikar, orada bir mahalle yada mekan var gir girebilirsen girene aşkolsun misali. tabi bu normal hayat halk içinde geçerli ulaşım bilhassa aciliyette zorlaşacağı aşikar asıl kötüsüde bu durumun olacağı belli iken taş tekere dayanmışken çare aramakta normal birşey değil,yani hemzemin geçitlerin kapanacağı bugün belli olmamıştır enazından.
    birde nasıl olacağı örnek giriş çıkışlara alternatif bu yol düzergah şekil şemaldende bilgi verilseydi iyi olurdu. burada düşüncelerimi belirtmem tabi başkanımı eleştrmek değil amaç genelde devlet sistem olarak, olan her zaman biz halka ve esnafa olduğundan buna dair bir sızlanış diyebiliriz, zaten üst çevre yolu ile merkez trafiğin sekteye uğradığı giriş çıkışın sınırlı olduğu dönemlere birde şenpiliç çıkış yolu kapanmışken birde hemzemin geçitin kapanması demek, en başındanda söylediğim gibi tamamen ÇIKMAZ SOKAK….

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle