Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ocak 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Manşet, Yaşam

dernek.19Geyveliler derneği Başkanı Bülent Kaya Güven Tazeledi…

 

İstanbul İlinde yaşayan Geyveliler tarafından kurulan ‘Geyveliler Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nin OlağanGenel Kurulu, dernek lokalinde yapıldı.

Çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Genel Kurulda kayıtlı 73 delege oy kullandı.

 Açılış ve hazurun cetvelinin imzalanmasından sonra, Genel Kurulu yönetecek Divan Heyeti oluştu. Divanda; Ahmet Nasip Güğrer, Mehmet Duran, Mustafa Alpaslan Genç görev aldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, Bülent Kaya Yön. Kur. Faaliyet Raporu ve Tahmini Bütçeyi okudu ve açık yapılan oylama ile aklandı.

Dilek ve Temenniler bölümünde; Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan yönetime teşekkür ederek başarılar diledi ve Dernek Faaliyetleri konusunda bilgiler verdi.

Seçime 2 liste katıldı:

Bülent Kaya (Başk.),Mustafa Pınar, İbrahim Toy, Soner Karakaya, M.Fuat Erdem, Mustafa Karabıyık, Hamdi Mutluer.

Şevket Akıncı (Başk.), Şaban Erarslan, Hayati Özdemir, Necmettin Meriç, Fevzi Boy, Yılmaz Çelik, Niyazi Nuray.

Seçim sonucunda: Bülent Kaya Listesi 58 oy, Şevket Akıncı Listesi 15 oy aldı.

Bir görüşme için İstanbul da bulunan Belediye Başkanı Murat Kaya Dernek Lokalini ziyaret ederek başarı dilekleri ile yeni yönetimi kutladı.

 

Namık Cihan.Geyvemedya.com

 

 

 

3681 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveliler Derneği Başkanı Bülent Kaya Güven tazeledi.. için 7 Yorum

 1. cEMİL dedi ki:

  eeeeeeee nE OLDU ŞİMDİ..gEYVEYİMİ KURTARDINIZ..

 2. Mustafa dedi ki:

  Başkan Bülent Kaya ve ekibini kutluyorum..Ancak bu verilen görevi iyi değerlendirerek geçmişte çıkarılan dedikodu ve ikiliklerin üstesinden gelinmesi lazım

 3. HAYIRLI OLSUN BAŞKAN BÜLENT KAYA VE EKİBİNE BAŞARILAR DİLERİM

 4. hakan demir dedi ki:

  Allah hayırlara vesile etsin. Dernek kavramının daha net idrak edildiği, etiket derdinde olmayan insanların ,maksadı yardımlaşma ve daynışma olan dernek çatısı altında hemşehrileri ile kültürümüzün yaşatılmaya devam edilmesi konusunda destek verecek tüm arkadaşların Allah yar ve yardımcısı olsun.seçimin bir hizmet yarışı olduğu akıldan çıkarılmamalı ve saygının ve hoşgörünün daim olduğu bir dönem temennisi ile

 5. Erdinç TUNA dedi ki:

  HAYIRLI OLSUN
  Seçilmek demek bir güvene layık olmak ve bunu hak etmek demektir diye düşünüyorum.

  Böyle bir destansı geçmişe sahip olan ilçemiz Geyveyi İstanbulda temsil etme onuruna, oy kullanan kadir şinas Geyvelilerin oylarıyle bir kez daha seçilen Bülent Başkanımızı yürekten kutluyorum.

  Başkanlığa seçilen Bülent bey ve yönetimdeki arkadaşlarında ülkemizin birlik bütünlüğü ile İstanbulda ilçemiz adına hizmet, birlik,beraberlik konusunda mutluluk verici çalışmalara imza atacaklarına hiç şüphem yoktur .

  Dernekler dayanışmanın, dostluğun pekiştirildiği ,kültürün,örf ve geleneklerin yaşatılıp ileriki kuşaklara aktarıldığı teşkilatlardır.

  Bu amaçla kurulan, Geyvemizin ismini yaşatan derneğimize
  sahip çıkalım,
  bölücü olmayalım,
  bölünmeyelim,
  birlik beraberlik içersinde
  örnek olup,
  yol gösterici olmaya çalışalım..

  Artık silkelenme zamanı geldide geçiyor bile..
  Çünkü Başka Geyve yok..
  Bu vesile ilede adı ile övündüğüm Geyveliler dernek başkanlığına seçilen başkan ve yönetimini tekrar kutlar, bu ulvi ve feyzi yüksek görevde sağlıklı mutlu ve ilçemiz adına başarı dolu günler temenni ediyorum.

  Erdinç TUNA

 6. misafir dedi ki:

  Bülent Arkadaşımızı Tebrik Eder Çalışma Hayatında Başarılar Dilerim

 7. HUSEYİN SEVER dedi ki:

  DEĞERLİ DİVAN KURULU BAŞKANIMIZ VE DİVAN KURULU ÜYELERİMİZİN BİZLERE GÖSTERMİŞ OLDUĞU TEVECCÜDEN DOLAYI SAYGI VE SELAMLARIMI İLETİR TEŞEKÜR EDER ŞÜKRANLARIMI SUNARIM değerli başkanımız bülent kayanın tazelemiş olduğu güvenden dolayı geyvemiz için azimli ve kararlılıkla çalıçacağına canı gönülden kelpten inancımı belirtmek istiyorum değerli başkanımız bülent kaya ve yönetim kuruluna hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimi sunarım her şey şirin ilçemiz geyvemiz için olsun derneğimize kilometrelce uzaktan gelip bizleri onurlandıran geyvemizin değerli belediye başkanımız murat kayaya ve geyve kültür derneğimizin başkanı namık cihana ve ayrıca geyve spor başkanı neşet çakırada VE BİZLERİ ÖLÜMSÜZLEŞDİREN FOĞRAFLARIMIZI ÇEKEN MEDYAMIZA VE DERNEĞİMİZİN BASIN SÖZCÜSÜ DEĞERLİ KARSŞİM VE HEMŞERİM ŞEREF ELMAYADA sonsuz teşekürlerimi iletir şükranlarımı sunarım ÜSKÜDARDAN GEYVEMİZE KUCAK DOLUSU SELAMLAR ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle