Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Başkan Amcaları Minikleri Kırmadı..

12733490_1231834116835352_9206023698564328875_nGeyve Belediye Başkanı Murat Kaya, makamına gelerek mahallelerine çoçuk parkı isteyen Miniklerin isteklerini olumlu karşılayarak en kısa zamanda bölgeye park yapılacağı müjdesini verdi.

Geyve ilçesi Eşme Caddesi Yaşar Sokak’ta oturan minikler, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek oyun parkı istediler.

Minikler Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaretinde verdikleri dilekçede;

Sayın Belediye Başkanımız;

Mahallemizde oyun oynamak için bir alanımız yok. Sizden mahallemize bir park istiyoruz. Mahallemizde çok çocuk olduğundan bir parka ihtiyacımız var. Evimizin aşağısında boş bir arsa var. Orası uygun olabilir. Bize bir park yaparsanız çok mutlu oluruz. Teşekkürler, ifadeleri yazdı.

Küçük ziyaretçilerini sıcak bir ilgiyle karşılayan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Oyun parkı istemek üzere kendileri geldiği için küçükleri tebrik etti.

Miniklerin isteklerini olumlu karşılayarak en kısa zamanda bölgeye park yapılacağı müjdesini veren Başkan Kaya, Miniklerin ziyaretinden bir hayli duygulandığını ifade ederek, “Geleceğimiz olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Miniklerimizin oyun oynadıkları alanlar ve yaşadıkları çevreye son derece önem vererek her türlü ihtiyaçlarına yetişmeye özen gösterdiklerini, Eşme Caddesi Yaşar Sokaktaki Genç Kardeşlerimizde bizden  oyun parkı istediler. Onları küstürmemek adına çalışmaları hemen başlatıyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-belediye-baskani-murat-kaya-miniklerin-oyun-parki-istegi-

1491 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle