Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Sakarya, üst Haberler

Başhekim Songür’den Plaketli Teşekkür

Songür’den Sağlam’a Plaket

Geyve Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Semih Songür, sağlıkta yönetim anlayışının yenilenmesiyle kapatılan Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği görevinden ayrılarak akademik çalışma hayatına geri dönen Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam’ı ziyaret etti.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Servisi’ndeki odasında Doç. Dr. Sağlam’ı ziyaret eden Başhekim Songür, Genel Sekreter Sağlam ile sevgi, saygı ve sadakatle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek plaket takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Doç. Dr. Sağlam “Nazik ziyaretinden dolayı Semih Bey’e teşekkür ediyorum. Her işte olduğu gibi sağlık alanında da yönetim anlamında uyum içinde, bir aile gibi çalıştık. Bu durumun yarattığı sinerji ilimizde sağlık alanında hizmet kalitesinin artmasına vesile oldu. Makamlar halka hizmet etme yeridir. Bu bayrak yarışında yeni göreve gelenler ve görevini sürenler tabi ki çok daha iyi hizmetleri halkımıza ulaştıracaktır.” diye konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2462 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle