Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Haziran 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Videolar

Başbakan R.Tayyip Erdoğan’ın Sakarya Ziyareti gerçekleşti.

Alifuatpaşalı vatandaşların büyük gösterilerini dikkatle izleyen başbakan R.T.Erdoğan , “Alifuatpaşa sizinle gurur duyuyor  tezahuratlara dayanamayıp, cevap vererek “Alifuatpaşanın bende özel bir yeri var, onu özel görüşürüz” diyerek Alifuatpaşalılara ilçe olma yolunda büyük moral verdi.

BAŞBAKAN ERDOĞANIN KONUŞMASI

Başbakan Erdoğan SAKARYA CHP ye MHP ye BDP ye 15… ile vaktibahar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BDP’nin de tıpkı MHP gibi, ırk kavramını, millet kavramını istismar ederek ayakta kalmaya çalıştığını söyledi.

Otobüsle il kongresinin yapılacağı Atatürk Spor Salonu’na giden Erdoğan, yol üzerinde çocuklara bol bol oyuncak dağıttı. Başbakan Erdoğan’ın geçiş güzergahında çok sıkı güvenlik önlemleri alındığı, bölgesi polis helikopterinin de havadan kontrol ettiği görüldü.

Coşku ile karşılandı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sakarya 4. Olagan İl Kongresinde yaptığı konuşmada MHPve BDP’ye yüklenerek “Türkiyede statükoyu savunan parti malesef bir tane değil. BDP’de MHP gibi ırk ve millet kavramını istismar ederek ayakta kalmaya çalışıyor. Şiddet ve siyaset asla ve asla yanyana olamaz. Şiddetin olduğu yerde siyaset yoktur siyasetin olduğu yerde de şiddet yoktur” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Atatürk Spor Salonu’nda yapılan 4’üncü Olağan Sakarya İl Kongresi’ne katıldı. Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte salona girişinde büyük coşkuyla karşılandı.

1894 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’ya Özel Görüşme Jesti.. için 2 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Başbakandan yeşil ışık yakmıştır.ALİFUAT BELDESİNİN İLÇE OLMASINDA GEREKLİ ÇALIŞMALARIN VE MİLLETVEKİLLERİNİ BİR AN ÖNCE HAREKETE geçirmeleri gerekir.Bizler her zaman çalışan ve haklı olduğumuz davada ısrarcı olacağız..Azmin elinden hiçbir proplem yokki çözülmesin.Haklı olduğumuz davada sonuna kadar mücadele etmeliyiz.Başkanın çalışmalarını gıpta ile takip ediyorum.Milletvekilleri gerekeni yapmalıdır.SİZLER EN GÜZEL ÇALIŞMALARA LAYIKSINIZ.Park ve aile dinlenme yeri çok güzel olmuş.İnsanı dinlendiriyor.Çiçek bahçesi gibi insana huzur veriyor.Birde köprü nun sağında ve solunda yaya yolu yapılmalıdır.O zaman köpru huzurlu bir konuma kavuşur.En derin saygılarımla.

  2. can int cafe alifuatpaşa dedi ki:

    gercekten Herşey çok güzel olck biraz Yeni kent işi karıştırıyor vali ayağının altında adapazarı buyuk şehır sınırlarının içinde bizler ise belde de yaşıyoruz Neden saygı duymuyorlar Ortada çok laflar dönüyor yenı kent ilçe olmazsa alifuatpaşada olmasın düşünceye bakarmısın bu kadar yadırganırmı bızı örnek göstermesınler herkez elini vijdanına koysun Tarihi bir beldenın ayakta kalmasını canı gönülden herkezın desteklemesını beklerım bızler tarıhıne sahıp cıkan insanlarız

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle