Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Haziran 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Sakarya’ya geldi. AK Parti Sakarya İl Başkanlığı kongresine katılmak ve 19 tesisin toplu açılış törenini gerçekleştirmek üzere 13.00’da helikopterle Sakarya’ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Karaman 17 Ağustos Camii’nde kıldı.

Başbakan Erdoğan Sakarya’da! ile geyvemedya

 

Üsküdar Kısıklı’daki evinden saat 12:20’de çıkan Erdoğan, Kısıklı Polis Merkezi ile Millet parkı arkasında bulunan helikopter pistine geçti. AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ile sohbet ederek helikoptere yürüyen Başbakan Erdoğan’a, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan da eşlik etti. Emine Erdoğan piste ilerlerken kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte yol kenarındaki çiçeklerle ilgilendi. Sakarya’da partisinin il kongresine katılacak olan Erdoğan akşam saatlerinde İstanbul’a dönecek.
Başbakan Erdoğan, 13.00’da helikopterle Osmanbey İlköğretim Okulu’nun bahçesine indi. Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya milletvekilleri, İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve vatandaşlar büyük bir coşku ile Başbakan Erdoğan’ı karşıladı.
Başbakan Erdoğan’la eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem de Sakarya’ya geldi.
Vatandaşların büyük sevgi gösterilerinde bulunduğu Erdoğan, cami girişinde vatandaşları selamladı. Erdoğan Cuma namazını Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile birlikte kıldı.

2920 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle