Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

BAŞBAKAN ERDOĞAN SELİM YAĞCI’YI YENİDEN ADAY GÖSTERDİ.

aszsdf123234(2)Geyve ilçesi Adliyesinde bir dönem görev yapan ve ilçede çok sevilen Selim Yağcı 3. dönemde yeniden Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün açıkladığı 21 Belediye Başkan adayı arasında Bilecik Belediye Başkan’ı adayını da açıkladı. 2 dönemdir Bilecik Belediye Başkanlığını yürüten Selim Yağcı, 3’üncü dönemde de aday gösterildi.

v0147

Başbakan Erdoğan, 6’sı Büyükşehir 21 Belediye Başkan adayını açıkladı. Bilecik Belediye Başkan Adayını Selim Yağcı olarak açıklayan Başbakan Erdoğan sözlerine şu şekilde başladı ;

‘’Osmanlı’nın önemli mevkilerinden biri olan, Söğüt dediğimiz zaman tabii ki Şeyh Edebali’yi hatırlamamak mümkün değil. Osmangazi’yi aynı şekilde. Hepsi buralarda iz sürdüler, buralarda yaşadılar. Bunun için her yıl Söğüt şenliklerinde ecdatlarımızı orada yad ediyoruz. Bilecik Ak Parti Belediyeciliğinde farklı bir süreç ve gelişme içerisine girdi. Bizlerde eğitim de olsun, sağlık da olsun çok ciddi yatırımlar yaptık. Ulaşımda Yüksek Hızlı Tren Bilecik’ten İstanbul’a devam ediyor. Buralarda özellikle yaptığımız duble yollarla gerçekten çok önemli yatırımlar yaptık. Yaptığımız yatırımlar bu kısa süreçte anlatılır gibi değildir’’ diyen Erdoğan Son olarak Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya ‘’Bir hatanız var. Belediye Başkanı olarak en az 3 çocuğunuz olması lazım’’ diyerek esprili bir şekilde takılmadan edemedi.

v016v

 Daha sonra Bilecik Ak Parti İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş ve Bilecik Ak Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz’ı yanına davet ederek hep birlikte el ele tutuşup gövde gösterisi yaptılar.

2529 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başbakan Erdoğan Selim Yağcı’yı 3.ncü Dönemde Yeniden Aday Gösterdi.. için 1 yorum

  1. muttalip dedi ki:

    BU HABERİN GEYVEYE NE FAYDASI VAR ANLAMIŞ DEĞİLİM. BAL TUTAN PARMAĞINI YALAR SİZİNDE ŞABAN DİŞLİ MİLLETVEKİLİNİZ VAR. KISKANMAYIN.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle