Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ocak 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Başarının adresi Geyve İmam-Hatip Lisesi

Başarının adresi Geyve İmam-Hatip Lisesi

Başarının adresi Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesidir.

Sakarya il Milli Eğitim Müdürlüğünce 2018-2019 eğitim- öğretim yılında düzenlenen mesleki yarışmalarda ilk üçe giren öğrencilere, danışman öğretmenlere ve dereceye giren öğrencilerin okul müdürlerine ödül ve yemek verildi.

Sakarya Çark Mesire Köfteci İsmail’in yerinde düzenlenen ödül törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, misafirlerle tek tek ilgilendi. Hal hatır sordu, dereceye giren öğrencilerle muhabbet etti.

Geyve İmam-Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem konuyla ilgili şunları söyledi: Ödül törenine okulumuz öğrenclerinden; genç muhafızlar hafızlık yarışması il birincisi Abdulselam Yıldırım, Sakarya genç sada güzel ezan okuma il birincisi Eşref Bayraktaroglu, Kur’anı Kerimi yüzünden güzel okuma yarışmasında il ikincisi Rahim Öztürk ve genç hatip hutbe yarışması il ikincisi Talha Ak törene katıldı.

Toplam dört öğrenci, iki öğretmen ve bir idareci olarak katıldığımız tören Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinin tarihine önemli bir gün olarak geçecektir.

Başarılarından dolayı öğrencilerimi ve onların yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Başarının adresi Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesidir.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

579 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle