Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Başarılı Öğrenciye Burs

Başarılı öğrenciye burs

Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesine yeni kayıt olacak başarılı öğrencilere burs verilecek.

Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem şunları söyledi: Okulumuza 450 puanla yerleşen ya da orta öğretim puanı 95-100 arasında okulumuza kayıt olan herkese ayda 150 TL burs vermeyi taahhüt ediyoruz.

İlçemizdeki 4.ve 8.sınıf öğrencilerine okulumuzu tanıtıyoruz. Öğrencilere okulumuzun tarihini tarihi başarılarını anlatıyoruz. Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinin genç dinamik ve güçlü öğretmen kadrosu olduğunu, bugüne kadar yetiştirdiği bilim adamlarını doktor ve mühendisleri mimarları anlatıyoruz.

Diğer liselerde ne kadar fen bilimleri dersi varsa, Geyve Anadolu İmam Hatip lisesinde de aynı derslerin olduğunu hatırlatıyoruz.

Örneğin Anadolu liselerinde altı saat olan matematik dersi kadar okulumuzda da altı saat matematik dersi vardır. Okulumuzu tanıtıcı broşürler dağıtıyor ve diyoruz ki: Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi akademik başarının adresi, sosyal etkinliklerin merkezidir.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

1124 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle