Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Haziran 2011 | Manşet, Sakarya, Teknoloji

BAŞAK TRAKTÖR YENİ MODELLER İLE ÇİFTÇİMİZİN HUZURUNDA

Başak Traktör Fabrikası yönetimi üretimde gerçekleştirilen yeni konsept değişikliklerini tanıtmak, kalitesinin onaylanarak kalite belgemizin yenilenmesi onuru ile çalışanları arasındaki moral motivasyonu üst seviyelere tırmandırmak üzere Fabrika bahçesinde birliktelik yemeği düzenledi..

Yemekte dost ve misafirlerine meşhur yemeğimiz Islama Köfte ikramında bulunan Fabrika Genel Müdürü Kayhan Çalıca gelen misafirleri ile tek tek ilgilenerek eski günleri yad ettiler.

Fabrika Genel Müdürü Kayhan Çalıca tarafından verilen brifing  sonrası  devam eden mangal partisi ve yeni konsept traktörlerin tanıtımı ile son buldu.
Fabrika hakkında bilgi veren Genel Müdür Kayhan Çalıca;

BAŞAK TRAKTÖR çalışanlarımızın üstün gayret ve çalışmaları sonucunda gerçekleştirdiğimiz yeni model traktörlerin ilkinin üretilmeye başlanması ve kalitemizin onaylanarak kalite belgemizin yenilenmesi onuruna bu yemekli birlikteliği programladık katılımınız için teşekkür ederiz.

2011 yılında şirketimiz çiftçi istek ve beklentilerini dikkate alarak çalışmalara hız vermiştir. Üretim miktarımız planlı bir şekilde artırılmakta
çiftçilerimizin yoğun istek ve taleplerini karşılamak için çalışmaktayız.

Bunun yanı sıra model seçeneklerimizi de çoğaltarak 47HP – 85HP güç aralığında 2×4 ve 4×4 çekişli modellerimizle farklı segmentlerde; az yakıt tüketimi ile en ekonomik kullanımı sağlayan, az bakım gerektiren, bol ve ucuz yedek parçası olan, %100 yerli traktörlerimizle çiftçimizin hizmetindeyiz.

AR-GE çalışmalarımızı müşterilerimizin istek ve beklentilerini dikkate alarak şekillendirmekteyiz. Bu doğrultuda AR-GE Müdürlüğü’müzce 2011 yılı için 3 yeni traktör projesi yürütülmektedir. Bunlardan BAŞAK 2047 EKO ismi verilen birincisinin tüm test ve denemesi başarı ile tamamlanmış olup EURO–3 motoruyla bahçe ve tarla versiyonları üretime alınıp çiftçimizin beğenisine sunulacaktır. Diğerlerinin prototip çalışmalarında son aşamaya gelinmiş olup test ve deneme sürecindedir.

Hedefimiz kapasitemizi daha da artırarak iç ve dış pazardaki payımızı yükseltmektir. Hedefimiz doğrultusunda azim ve
kararlılıkla ilerlerken bizlere özveriyle destek olan çalışanlarımız ve çiftçilerimize teşekkür ederiz.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9503 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başak Traktör’de Değişim Rüzgarı için 1 yorum

  1. MUSTAFA CAN dedi ki:

    Fabrika Genel Müdürü SAYIN:Kayhan Çalıca ben Nevşehir Kozaklılıyım yerköy bayinizden 2011 yılı eylül ayında 2085 dk traktör aldık fakat o gün bügün oldu sıkıntılarımız bir türlü bitmedi artık biz son noktaya geldik kapımızdan servis hiç eksik olmuyor.traktörden hiçbir şekilde randuman alamadık.2013 ocak ayında fabrikanıza şikayetlerimizi iletmek için geldik fakat şikayetlerimiz henüz giderilmedi her gün ayrı bir yerden arıza vermeye başladı.artık bundan sonraki şikayetlerimizi hukuki yolla halledeceğiz.BAŞAK TRAKTÖR MAĞDURU.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle