Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Şubat 2019 | Manşet, üst Haberler

Baltaoğlu’ndan RTÜK Başkanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Geyveli iş adamı Karaçam Şirketler Gurubu Yönetim kurulu başkanı Vedat Baltaoğlu  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ebubekir Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Geyveli iş adamı Karaçam Şirketler Gurubu Yönetim kurulu başkanı Vedat Baltaoğlu  beraberinde Ford-Akgün yönetim kurulu başkanı Süleyman Akgün ile bir süre önce Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ebubekir Şahin’i makamında ziyaret etti.

Geyveli iş adamı Vedat Baltaoğlu , “Üst Kurul Başkanlığı’nın hayırlı olması temennilerinde bulunarak, kendisi ile daha öncesinden gelen bir hukukununda bulunduğu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanımız, Sayın Ebubekir ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar diliyorum dedi.

Oldukça keyifli ve samimi bir havada gerçekleşen ziyaret sonunda iş adamları Baltaoğlu ve Akgün, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ebubekir Şahin’e Osmanlı hat sistemiyle yazılı tablo hediye etti.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

666 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle