Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Bakan’la Görüşüp Müjdeyi Verdi..Sürprize Hazır Olun..

Başkan desteği kaptı

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Milletvekili Şaban Dişli ile birlikte Osman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaret edip Geyve’de yapılacak dev projenin sözünü aldı.

Bakanlıklarla yaptığı görüşmelerle ilçesine birçok yatırım kazandıran Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Milletvekili Şaban Dişli ile birlikte Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret ederek, ilçesine yapmayı planladığı sosyal tesis için destek istedi. Bakan Eroğlu projenin detaylarını ve ilçede yapılan diğer tesisleri görünce telefonunu kaldırıp talimat verdi.

Bakan Eroğlu ile yapılan görüşmenin detayları hakkında bilgi vermeyen Başkan Kaya “Değerli Ağabeyim, Milletvekilimiz Şaban Dişli ile birlikte Orman ve Su işleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret ettik. İlçemizde yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verip, Geyvemize çok yakışacak, bölgeye hizmet verecek yeni projemiz için desteklerini istedik. Sayın Bakanımız projemizin detaylarını ve ilçemizde yaptığımız yatırımları inceledikten sonra gereken talimatları vererek, en kısa sürede projemizin hayata geçirilmesinin önünü açtı.

Geyvemize, Sakaryamıza çok yakışacak tüm bölgeye hizmet verecek yeni projemize desteklerinden dolayı Sayın Orman Bakanımız Veysel Eroğlu’na, Milletvekilimiz değerli ağabeyim Şaban Dişli’ye katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. İlçemize kazandıracağımız proje şimdiden hayırlı olsun. Huzura ve Hizmete devam”

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

5043 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle